ADRESA

Kouřimská 2336/10
Praha 3 – Vinohrady, 130 00

Nitrozem – fyzioterapeutické, masážní a terapeutické centrum

Mojí prioritou je Vaše spokojenost.

Abychom jí společně dosáhli, je pro Vás připraveno příjemnéklidné prostředí plus individuální a profesionální přístup.

  • BICOM terapie – biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, se kterým se medicína dala novou, směr udávající cestou. Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a léčeny skutečné – často skryté – příčiny onemocnění.
  • Manuální lymfodrenáž –  můžete nechat ošetřit manuální lymfodrenáží, ať už kvůli poruchám odtoku lymfy anebo pro podporu lymfatického systému, který je hlavním imunitním a detoxikačním nástrojem celého těla.
  • Fyzioterapie a rehabilitace – po vstupní konzultaci a ujasnění záměru sestavím odbornou terapii k úspěšnému léčení obtíží souvisejících s pohybovým aparátem. Dostane se Vám rad i praktické pomoci při hledání řešení obtíží vztahujících se k pohybovému systému.
  • Masáže – další možností pro všechny, kteří chtějí pečovat o své tělo, jsou rekondiční a relaxační masáže za znění příjemné hudby.  Pravidelné masáže působí preventivně proti bolestem pohybového aparátu  a  celkově velmi příznivě ovlivňují psychiku. Pracuji se špičkovými, zdravotně nezávadnými přípravky v oblasti péče o tělo.
  • Access Bars – metoda alternativní medicíny, ošetření 32 bodů na hlavě, během kterého dochází k zpomalení mozkových vln z beta na théta vlny. Tělo i buňky dostanou prostor k regeneraci. Tato metoda pomáhá usnadnit změny k lepšímu ve všech oblastech vašeho života.
Vchod do domu
Vchod do domu
 
Ordinace
Ordinace
Čekárna
Čekárna

PTA Services, s.r.o.
IČ: 24239321
Raiffeisenbank, č.ú.: 433188002/5500
sídlo: Jince, Eškova 413, PSČ 26223
provozovna: Praha 3, Kouřimská 2336/10 – Vinohrady, PSČ 130 00